Комплекти кухонних меблів

Фильтр товаров
Новинка -15%
Новинка -15%
Новинка -15%
-19%
Код товару: 23402
Обідній комплект Onto Джуліано 120 Луна
23 050 ₴
18 740 ₴
-19%
Код товару: 23398
Обідній комплект Onto Джуліано 120 Білий
23 050 ₴
18 740 ₴

Облаштування кухонного простору - ціле мистецтво та захоплююче заняття для натхненного господаря / господині будинку. Від того, які меблі ви купите, а також, як її розташуйте, залежить атмосфера місця, затишок, зручність життя. Відповідний обідній комплект для кухні купити в Україні можна онлайн - на сайті компанії Wood Light. Тут запропоновані десятки різних варіантів для кухонь різного стилю і розміру. Ще на етапі розробки меблів ми потурбувалися про доступність покупки для кожного українця, тому про питання ціни також не переймайтеся.

А який стіл ідеальний для вас?

Покупці заглядають в наш інтернет-магазин з абсолютно різними смаками та вимогами. Обідні комплекти за вигідною ціною - далеко не єдиний критерій. Ми прислухаємося до думок та побажань клієнтів, тому нагородили всі меблі Wood Light універсальними перевагами. Такі сподобаються всім:

  • столи і стільці дозволяють всістися за стіл 2-4 людям або ж великій родині (в залежності від моделі);
  • розкладні варіанти здатні розширюватися, збільшуючи таким чином простір для розміщення страв;
  • ви можете купити кухонний набір зі столом і стільцями, зберігши максимум місця в кімнаті;
  • вдало підібрати меблі під існуючий дизайн кухні - в нас дуже легко!

Часто вартість готового ансамблю виявляється набагато нижче, ніж окремо взятих виробів з нього. Тому для тих, хто прагне заощадити не на шкоду якості, рішення вже сьогодні купити стіл та стільці для кухні недорого буде вірним.

Що кажуть про обідні комплекти сучасні тренди?

Популярними в сучасних інтер'єрах сьогодні є спокійні тони. У нашому каталозі ви знайдете комплекти білого, світло-коричневого, сірого кольору та інших пастельних відтінків. Питання чіткості ліній та гостроті кутів для кожного залишається опціональним. Наприклад, в маленькій кухні гармонійно виглядає невеликий стіл зі стільцями з плавними формами. А ось у великому просторі можна поекспериментувати з прямокутними та квадратними лініями.

Розмір гарнітура також варіативний. Лаконічні обідні комплекти купити в Харкові можна з трьох виробів (стіл та два стільці), але якщо шукаєте щось грандіозне, можливо, підійдуть довгі столи з шістьма і більше стільцями.

У разі виникнення питань просимо звертатися за телефонами, вказаними на сайті. І пам'ятайте: такого оптимального вибору меблів годі й шукати ніде, крім інтернет-магазину Wood Light!