25 02 2021

Облаштування саду: ідеї садових меблів

Облаштування саду: ідеї садових меблів

Жоден сучасний дизайн садової ділянки не обходиться без меблів. Щоб добре провести час з сім'єю або друзями, необхідно комфортно розташуватися, а як це зробити без зручного дивана або крісел? Та ні як. Тому варто розглянути, які варіанти та ідеї садових меблів пропонують нам дизайнери.

Якими мають бути меблі для відпочинку

Неважливо, що ви хочете облаштувати, будь це сад у дворі власного будинку або дача. Меблі повинні не тільки виконувати свої функції з розміщення гостей, але і бути красивими, стильними, щоб нести естетичну насолоду і візуально вписуватися в ландшафтний дизайн.

Облаштування саду охоплювати такі елементи, як:

- садові гойдалки;

- лавки, стільці, столи;

- м'які меблі;

- підвісні гамаки.

З огляду на те, що вироби постійно знаходяться на вулиці, то і вимоги до їх вибору повинні бути відповідні.

Садова меблі: оригінальні ідеї

Виділяють два види вуличних меблів. Вони можуть бути стаціонарні або переносні, кожна з яких має ряд своїх переваг.

Стаціонарні меблі

Дизайн облаштування саду має на увазі установку габаритних меблів. Бажано вибирати такі елементи, які, не вимагають зайвого руху і перенесення. Такі меблі мають підвищену стійкість до зовнішніх чинників. Вона не вигоряє на сонці, їй не страшні опади внаслідок спеціальної обробки та використання матеріалів, таких як метал, натуральне дерево і ротанг. Вибираючи елементи декору з цих матеріалів, можна бути впевненим в тому, що вони прослужать не один сезон.

Переносні меблі

Облаштування саду на дачі, де проживання та відпочинок зазвичай проходять сезонно, передбачає використання переносних меблів. Головною її перевагою є досить легка вага і можливість переносити з місця на місце. Такі меблі можна прибрати на зиму або вивезти в гараж, де вона буде зберігатися і не займе багато місця, тому що має можливість складатися. Зазвичай такі вироби виготовляють із пластику або матеріалів деревообробної продукції. Їх вартість декілька нижче, ніж стаціонарних. При цьому необхідно забезпечити їй зберігання, що передбачає захист від впливу зовнішніх факторів. Але ці якості ніяк не позначаються на стильному дизайні та прекрасним експлуатаційним характеристикам.

Раді вітати Вас в нашому магазині Wood Light. У нашому каталозі представлені прекрасні екземпляри:

- з натурального дерева;

- ротанга;

- кованого металу;

- пластика;

- поліпропілену.

Всі меблі можуть бути доставлені ​​прямо до вашого будинку, зручна система оплати та гарантія якості обов'язково порадують будь-якого покупця.

Переваги покупки в нашому інтернет-магазині

Не потрібно витрачати час на походи по магазинах.

Широкий асортимент, який постійно оновлюється.

Ми пропонуємо оригінальні ідеї дизайну садових меблів.

Гарантія кращої ціни.

Якісне обслуговування та індивідуальний підхід.

Висока якість матеріалів від закордонний і вітчизняних виробників.

Стаєте власником садових меблів вже сьогодні та насолоджуйтеся відпочинком на свіжому повітрі.