Садові тачки

Фильтр товаров
Код товару: 6197
Садова тачка KETER EASY GO BREEZE 50л Чорна
500 ₴
Код товару: 6200
Садова тачка Prosperplast Load Go 2 85л Салатовий
899 ₴
Код товару: 6201
Садова тачка Prosperplast Load Go II 85л Чорний
899 ₴
Код товару: 6199
Садова пластикова тачка Keter EASY GO XL 62л Сіра
800 ₴
Код товару: 6194
Садова тачка KETER EASY GO 55л Зелена
700 ₴
Код товару: 6195
Садова тачка KETER EASY GO 55л салатовий
700 ₴
Код товару: 6196
Садова тачка KETER GARDEN PRO 150л Чорна
1 750 ₴
Код товару: 6198
Садова тачка KETER REALBARROW 100л Сіра
2 245 ₴

Вибір садової тачки

Садова тачка - незамінний інвентар майже кожного господарника. Вона дуже корисна під час роботи на будь-якому дачній ділянці. Дачники в Україні використовують її для всього, починаючи від перевезення інструментів, саджанців дерев і закінчуючи транспортуванням невеликої кількості піску та інших сипучих матеріалів. Економія часу та сил очевидна і просто величезна! Тому варто задуматися, де можна тачки садові купити.

Особливості конструкцій, на які варто звернути увагу

По-перше, габарити та місткість повинні бути основоположним чинником під час вибору. Якщо ви плануєте займатися в основному городом та садівництвом, то сенсу брати велику тачку особливо немає. Вона скоріше буде тільки заважати, тому середній та маленький варіанти підходять найбільше - в них легко помістяться всі необхідні інструменти, рослини та інше. Та й місця займати вона буде мало і не буде зайвий раз плутатися під ногами.

По-друге, зверніть увагу на кількість коліс. Серед одно-, дво- або чотириколісних переважає саме тачка садова 2 колеса. Вона має додаткову стійкість в порівнянні з одноколісною альтернативою і більш мобільна, ніж чотириколісна. Якщо ви не плануєте нічого перевозити на довгі дистанції або зайнятися великою будівництвом, то двома колесами слід обмежитися.

Також непогано б подумати про матеріал. Більшість тачок для саду роблять з металу і пластика. Другий варіант найкраще підійде для городу - він відмінно покриває всі вимоги. До того ж пластик набагато легше і не буде додавати додаткової ваги до вантажу. На відміну від металу, пластмаса спокійно переносить дощі та інші погані погодні умови, на ній не з'явиться іржа і вона зовсім не потребує обробки. Дерев'яні конструкції теж поступаються пластику через неможливість постійного перебування просто неба.

При виборі зверніть увагу на місткість тачки та допустиму вагу. Хоча виробники намагаються зробити відповідні моделі для садівництва, щоб спростити вибір клієнтам.

Для тих, хто не любить вічно возитися з садовими інструментами в руках, тачка садова двоколісний для дачі іноді має спеціальні місця з боків, де можна зберігати основні інструменти на кшталт ножиць або совка.

Напевно, для деяких також важливий і зовнішній вигляд, адже двір біля вашого будинку повинен виглядати красиво та охайно. На щастя, сучасні тачки володіють ще і декоративними властивостями. Підібравши відповідну за кольором і формою модель, можна доповнити дизайн загального ландшафту садової території.

Wood Light - відмінне місце для покупки якісних тачок

Якщо у вас є дача, але ви все якось обходилися без тачки, то, можливо, варто спробувати це змінити. Тим більше що купити тачку садову неважко, і пластикові моделі обійдуться вам досить дешево. Коли ж у вас з'явиться питання про те, де можна купити тачку садову в Україні, то можете заглянути в інтернет-магазин Wood Light. Асортимент пропонує якісні та недорогі пластикові моделі з різними обсягами в залежності від ваших цілей.

В принципі, тачка - обов'язковий універсальний атрибут майже кожного приватного будинку в Україні. Вона відмінно допомагає в господарстві, спрощуючи багато речей пов'язаних з перенесенням і перевезенням вантажів. Тачка садова ціна - найбільш часто постає питання в сезон збору врожаю або осіннього прибирання території.