Барні стільці

Фильтр товаров
Код товару: 23884
Стілець B-106 табако
2 610 ₴
Код товару: 23880
Стілець B-107 попелястий антик
2 523 ₴
Код товару: 23873
Стілець B-140 мокко
3 248 ₴
Код товару: 23869
Стілець B-22 капучино
2 842 ₴
Код товару: 23848
Стілець B-70 червоний
1 972 ₴
Код товару: 8856
Стілець NARDI Duca Burro Білий
4 096 ₴
Код товару: 8857
Стілець NARDI Duca Tortora Кава
4 096 ₴

На такий елемент меблевої як барні стільці ціна (Україна) яких більше ніж прийнятна, завжди знайдуться поціновувачі. Це і власники кав'ярень з літніми майданчиками, і власники пабів, і звичайні домогосподарки, які затіяли повне перетворення кухні. Широке застосування високих стільців почалося у сфері громадського харчування, а потім перебралося і в житлові будинки, квартири. Сьогодні такими стільцями маленьку кухню розділяють на зони, економлять цінний простір в гостинках, та й просто роблять інтер'єр оригінальним.

Якщо ви хочете замовити барний стілець - в інтернет-магазині (Україна) Wood Light зробити це можна недорого і зручно. Ми пропонуємо якісні меблі з пластику, щоб ви могли заощадити свій бюджет і отримати масу переваг від власного вибору.

Яскравий світ барних стільців

У багатьох інтер'єрах широкі масивні крісла просто недоречні, в інших для подібного оформлення не вистачає місця. Не так важливо, чому ви зупинилися на даних меблях, але досить велику роль відіграє сам вибір. Щоб не помилитися, зверніть увагу на такі деталі пластикового барного стільця:

  • Параметри висоти. Хороший барний стілець купити у нас можна у двох типах: Th (для низьких стійок і столів) і Bh - (традиційні, до 75 см). Не можна сказати точно, який тип більш популярний, адже обстановка може вимагати абсолютно відмінних рішень.
  • Мобільність конструкції. Використовуйте можливості сучасної меблевої індустрії на повну, купуючи невеликі складні моделі. Їх легко переносити, зберігати, а з перестановкою впорається навіть тендітна дівчина. До того ж купити барні стільці недорого вже сьогодні пропонує інтернет-магазин Wood Light.
  • Характеристики сидіння. Маленьке або велике, зі спинкою і підлокітниками або без, з м'яким покриттям або твердою основою - вам треба буде розв'язати всі ці питання, зіткнувшись з широким вибором сучасних стільців.

Міцність, достаток форматів, текстур та відтінків, безпеку, підтверджена сертифікатами якості, - ці характеристики дозволяють пластиковим версіям конкурувати зі сталевими та алюмінієвими. Також важливим козирем залишається вартість. Якщо ви шукали саме таке поєднання, поспішіть купити барні стільці (Україна), зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті!