Ящики та шафи для зберігання

Фильтр товаров
-16%
Код товару: 2019
Лава-скриня Keter EDEN GARDEN BENCH 265 л Бежевий
6 300 ₴
5 300 ₴
-11%
Код товару: 32049
Садовий ящик Keter SAMOA RATTAN BOX 270 Капучино
1 850 ₴
1 650 ₴
Код товару: 23448
Лава-скриня Keter EDEN GARDEN BENCH 265 л Графіт
4 140 ₴
Код товару: 6272
Скриня для зберігання PROSPERPLAST Boardebox 190л графіт
1 460 ₴
Код товару: 6275
Скриня для зберігання PROSPERPLAST Woodebox 280л коричневий
1 605 ₴
Код товару: 6484
Скриня металевий Duramax 1.3 коричневий
7 365 ₴
Код товару: 7197
Скриня металевий Duramax 1.3 сірий з білим
7 365 ₴
Код товару: 6729
Скриня металевий Duramax 1.7 сірий з білим
8 175 ₴
Код товару: 6483
Скриня металевий Duramax Palladium 0.6 сірий
21 655 ₴
Код товару: 7935
Скриня металевий Duramax Palladium 0.725 сірий
21 655 ₴
Код товару: 5946
Скриня пластиковий для зберігання KETER MARVEL PLUS 270л Коричневий
1 520 ₴
Код товару: 8271
Шафа 2-х дверний Toomax Elegance S чорний
3 838 ₴
Код товару: 6481
Шафа 2-х дверний Toomax Elegance S чорний з сірим
3 838 ₴
Код товару: 8412
Шафа 2-х дверний з поличками Toomax Elegance S чорний
3 542 ₴
Код товару: 8272
Шафа 2-х дверний з поличками Toomax Elegance S чорний з сірим
3 542 ₴
Код товару: 7512
Шафа 2-х дверний на 3 полки Toomax Factory чорний з сірим
3 617 ₴
Код товару: 6338
Шафа 3-х дверний Toomax Elegance S Чорний
5 755 ₴
Код товару: 6336
Шафа низька 3-х дверний Toomax Elegance S Чорний
3 542 ₴

Садові ящики для зберігання

Для багатьох власників дач та невеликих прибудинкових територій відомо, що потрібно підтримувати чистоту та порядок на ділянці. А справа це часто не з легких і потребує досить багато зусиль і всілякого садового інвентарю. Для дійсно зручної та ефективної роботи кількість інструментів досягає декількох десятків: лопати, граблі, ножиці та секатори, лійки, сапи та багато іншого. Але все це було б непогано зберігати в одному зручному місці. У таких ситуаціях на допомогу приходять великі універсальні садові ящики.

Причини, через які варто придбати ящики для дачі

Коли кількість інструментів накопичується, а спеціально відведеного місця для зберігання немає, то весь інвентар можна буде виявити хаотично розкиданих в самих різних місцях. Якщо не часто використовувані інструменти ще можна кудись прибрати, то предмети, необхідні щодня, зазвичай всюди забуваються садівниками під час роботи, і де їх тільки потім не зустрінеш. Але такий розклад не тільки псує загальний вигляд вашого двору, але ще й може відбирати багато часу на пошук потрібної речі, яку ви вчора десь залишили та забули. Прикупивши ящик для садових інструментів, ви зможете організувати єдине місце для зберігання більшості інвентарю. Так ви завжди будете знати де що лежить і без зусиль знайдете необхідну річ.

Багато з пластикових шаф для зберігання речей досить місткі навіть для найбільших предметів. Якщо ж інструментів у вас не дуже багато, то існують також і досить компактні варіанти. Вони відмінно розмістяться в вашому дворі та не займуть багато простору.

Пластикові шафи для вулиці повинні володіти деякими особливостями, щоб їх можна було спокійно поставити просто неба. Ящик для садових інструментів не повинен боятися більшості погодних умов та перепадів температури. Таким конструкціям життєво необхідно виключити протікання, гниття, поява іржі або якихось дефектів. Тому такий матеріал як пластик відмінно підійде. Крім того, пластикові шафи для інвентарю робляться з високоякісного міцного матеріалу, який витримує певні навантаження. Так що хвилюватися про те, що він зламається, навряд чи варто. А надійність і міцність матеріалу гарантують довгий та ефективний термін служби та позбавлять вас від необхідності постійно змінювати ящики.

Якщо ж місця у вас у дворі зовсім мало, то навіть невеликий садовий ящик для зберігання інвентарю може заважати вільному пересуванню по території. Але сьогодні це не проблема! Щоб якось заховати садовий ящик, виробники поєднують в одній конструкції ще і сидіння, тому лава-скриня - універсальне рішення. Погодьтеся, не тільки зручно, але й ефективно.

Багато пластикових шаф для вулиці досить невагомі. Воно й зрозуміло, адже матеріал сам по собі вважається дуже легким та ідеально підходить для застосування в саду. Такі конструкції не будуть вже дуже важкими, що дозволить вам пересувати їх в разі потреби.

Фінансова вигода від покупки пластикових шаф для дачі

Подібні ящики садові, зроблені з пластику, найчастіше обійдуться вам набагато дешевше, ніж, наприклад, дерев'яні конструкції. Вся справа в пластиці, ціна якого на порядок нижче в порівнянні з майже будь-яким іншим використовуваним матеріалом. Та й інвестиція в те, щоб якось організувати зручне зберігання садового інвентарю позбавить вас від покупок нібито втрачених інструментів. А вибрати пластикові шафи для дачі, які вам потрібні, можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині Wood Light. Досить великий асортимент будь-яких габаритів гарантує те, що ви зможете купити відповідної якісний пластикові шафи для обладнання.