Компостери

Фильтр товаров
Новинка
Новинка
Код товару: 32461
Компостер садовий Prosperplast COMPOGREEN 320л Чорний
1 180 ₴
Код товару: 6301
Компостер садовий Prosperplast COMPOGREEN 380л Зелений
1 460 ₴
Код товару: 6300
Компостер садовий Prosperplast COMPOGREEN 380л Чорний
1 350 ₴
Новинка
Код товару: 32516
Компостер Prosperplast Compogreen Woody 280 л Чорний
1 490 ₴
Код товару: 32463
Компостер Prosperplast Compogreen 220 л Чорний
1 120 ₴
Код товару: 6302
Компостер PROSPERPLAST COMPOTHERMO 900л Зелений
6 530 ₴
Код товару: 32462
Компостер садовий Prosperplast Biocompo Чорний
2 460 ₴
Код товару: 32424
Компостер садовий Prosperplast EVOGREEN 420л Зелений
1 980 ₴
Код товару: 6299
Компостер садовий Prosperplast EVOGREEN 420л Чорний
1 980 ₴
Новинка
Код товару: 32509
Компостер садовий Prosperplast EVOGREEN 630л Чорний
2 165 ₴
Новинка
Код товару: 32514
Компостер модульний Prosperplast Compogreen з 4х компостерів об'єм 1600 л зелений
6 400 ₴
Код товару: 32515
Компостер модульний Prosperplast Compogreen з 4х компостерів об'єм 1600 л черний
5 440 ₴

Компостери з пластику

Серед багатьох власників дачних ділянок, городів та садів в Україні часто можна зустріти тих, хто займається вирощування різних культур. Практично на кожній такій ділянці зустрічаються спеціальні пристосування іменовані компостерами. Воно й не дивно, адже виробництво компосту - безкоштовне та ефективне заняття, яке постачає вас відмінним органічним добривом. Тому компостер садовий купити для розв'язання проблеми з органічними відходами набагато краще, ніж купувати різні хімічні засоби, які, між іншим, можуть нашкодити здоров'ю. Та й витрачати час на виробництво в принципі не потрібно: викинув залишки їжі та органічних відходів в компостер, і через час можна зібрати добриво і використовувати його для поліпшення ґрунтової структури.

Рекомендації для вибору компостного ящика

Якщо ви не хочете витрачати час, то безперечно варто придбати вже готовий садовий компостер з кришкою. Очевидно, що куплений товар прослужить довше, адже він розроблявся спеціально для виробництва добрив. Крім того, компостний ящик для дачі з магазину зазвичай виглядає набагато охайніше і привабливіше, коли як саморобний сильно виділяється та може мати поганий вигляд.

Говорячи про матеріали, то в магазинах компостер купити можна саме пластиковий. Цей матеріал відмінно підходить як для більшості садових меблів, так і інвентарю. Він відносно міцний і довговічний, витримує несприятливі погодні умови. Стінки такої конструкції не будуть піддаватися біологічному розкладанню, корозії або деформації. Крім того, купити компостер садовий з пластику буде недорого. Варто згадати, що подібний виріб буде дуже легким і мобільним - його запросто можна буде перенести в будь-яке зручне місце в саду, на відміну від багатьох саморобних варіантів.

При виборі варто враховувати найважливіший критерій - обсяг. Саме на це потрібно звертати увагу в першу чергу. Якщо у вас маленький город, і ви розраховуєте в основному на харчові відходи для виробництва добрив, то компостер садовий з невеликою місткістю (200-400 літрів) підійде найкраще. Якщо ж ви плануєте використовувати скошену траву та опале листя, особливо на великих ділянках, то великі компостні ящики на 900 літрів просто необхідні.

Хоча питання естетики не так вже й важливий, але краще теж його враховувати на вашій дачі. Сюди слід віднести форму, колір і дизайн. Взагалі садові компостери часто виглядають акуратно і не особливо виділяються на тлі природного ландшафту. Тому багато дачників намагаються компостер купити і собі на територію. Найчастіше використовуються темні кольори, щоб не привертати багато уваги, і зелені тони, тоді пластикові компостери садові можна приховати на тлі рослинності.

Фінансова вигода при покупці компостного ящика

Купити компостер в Україні буде відповідним рішенням для дачників, тому що прослужить він набагато довше і буде більш зручним у використанні й установці, ніж саморобний варіант. Пластикові компостери купити також набагато дешевше, що запобіжить зайві витрати. Якщо ж ви визначилися, то компостний ящик купити Україна можна в інтернет-магазині Wood Light. Більш того, тут ви знайдете моделі від популярного виробника садових меблів та інвентарю Keter, тому компостери садові купити можна буде без побоювань з приводу якості.

Загалом, можна зробити висновок, що компостний ящик купити точно буде хорошим рішенням для тих, хто турбується про чистоту і зовнішній вигляд своєї земельної ділянки та хоче використовувати власні добрива. А низькі ціни на компостери для дачі допоможуть вам в цьому.