Садовий інвентар

Фильтр товаров
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Код товару: 32678
Гриль барбекю OXA TEXAS
17 800 ₴
Код товару: 32677
Гриль барбекю OXA TEXAS BIG
16 300 ₴
Код товару: 32676
Гриль барбекю OXA TEXAS SMALL
11 350 ₴
Код товару: 32687
Гриль бочка DADDY SMOKE
5 100 ₴
Код товару: 32679
Мангал барбекю DADDY SMOKE BBQ DESK 12
11 800 ₴
Код товару: 32689
Піч під казан DADDY SMOKE
12 500 ₴
Новинка
Новинка

Ті, у кого є дача або власний двір, добре знають, як часом буває складно доглядати за рослинами, деревами та просто загальним зовнішнім виглядом території. Для гарного догляду потрібен набір садових інструментів та інший інвентар, без якого не обійтися під час роботи.

З чого складається садовий інвентар майже кожного дачника

Перше, що спадає на думку з самого початку - це різні інструменти та прилади, необхідні для щоденної роботи. Ними потрібно буде користуватися багато, якщо ви плануєте самостійно підтримувати належний вигляд саду або городу. І тому важливо підібрати, щоб вони у вас були та було місце для їх правильного зберігання.

Крім рядових граблів та лопати, в пригоді стане спеціальна тачка для дачі. Як і інший садовий інвентар, вона допоможе полегшити роботу будь-якого садівника. У ній набагато простіше та швидше перевозити землю, добрива, бур'яни та гілки, саджанці дерев та квітів - загалом все, що потрібно перемістити з точки а у точку б. Крім того, деякі моделі мають вбудовану підставку для інструментів, що дуже зручно в процесі роботи. Невеликі тачки зроблені з пластику, що виключає такі неприємності як корозія. Вони досить зручні та легкі, тому перевозити їх буде дуже просто. А спеціальні прогумовані колеса долають практично будь-які перешкоди у вигляді дрібних і великих каменів.

Якщо ви любитель садівництва або ж просто вирощуєте рослини, що вимагають добрива, вам дійсно потрібен компостер. Щоб отримати високоякісне добриво, використовуються харчові відходи та органічні речовини, які скидаються в цей спеціальний ящик. Згодом під дією різних мікроорганізмів, все це перетворюється в якісне, екологічно чисте, органічне добриво. Пластик в ролі основного матеріалу садового компостера забезпечить надійність і абсолютну стійкість до біологічного розкладання на довгі роки.

Садово-городній інвентар який є у наявності необхідно десь зберігати. Для невеликих інструментів та приладдя знадобляться спеціальні ящики, які можна розмістити у дворі. Залежно від ваших потреб, існують конструкції з різною місткістю. Крім того, багато які ящики та шафи для зберігання використовуються в ролі підставок або навіть повноцінних столів. Також існують спеціальні скрині, які в закритому вигляді будуть служити ще і зручною лавою зі спинкою. Дуже практичне рішення, коли не хочеться ставити звичайні ящики, які будуть заважати під ногами.

Для більших інструментів та агрегатів, що не розмістити в ящиках, оптимальним рішенням буде поставити окремий невеликий сарай, так званий, садовий будиночок. У ньому легко можна розмістити все необхідне для ведення садівництва та прибирання території. В принципі ящики теж можна встановити тут, коли роботи в саду не планується протягом довгого часу. А гарний зовнішній вигляд такого невеликого будиночка буде радувати ваше око довгі роки. Такі садові будиночки досить просто збирати з огляду на їх конструктивних особливостей, при складанні вам навіть не будуть потрібні помічники. А міцні пластикові стіни та дах захистять весь вміст від примхливої погоди. Так що інвентар буде в цілості й безпеки.

Купити садовий інвентар - відмінне рішення для вашого саду

Не сумнівайтеся, купити садовий інвентар це максимально вигідне вкладення коштів, особливо для власників великих дачних ділянок і городів. Ви не тільки купуєте необхідні інструменти, але і збільшите ефективність та швидкість роботи. Купити садовий інвентар в Україні можна в інтернет-магазині Wood Light. У каталозі товарів ви зможете знайти та замовити все необхідне недорого. Та й ціни на деякі товари під час акцій точно вас здивують.