07 06 2021

Переваги меблів з ротангу

Переваги меблів з ротанга

Садові меблі з ротанга переживає новий бум популярності, і заміські ділянки багатьох сучасників прикрашаються витонченими плетеними гарнітурами. Незважаючи на те, що такі крісла та дивани здаються крихкими та недовговічними, якісні меблі здатна прослужити багато років і не втратити своєї привабливості.

Особливості меблів з ротанга

Плетені предмети інтер'єру створюються з товстих палиць і дрібних прутів, які сплітаються між собою й утворюють міцний каркас. Для створення оригінального зовнішнього вигляду деякі виробники використовують метал або дерево, в якості додаткових елементів конструкції. Як правило, меблі з ротанга не фарбуються в інші кольори та зберігають природний відтінок. В якості яскравого акценту можуть використовуватися різні текстильні аксесуари, які вносять різноманітність в природний стиль комплекту.

Меблі в такому стилі універсальна, і плетені крісла можуть гармонійно вписатися в будь-яке оточення. Цікава особливість меблів в тому, що при правильному підборі інших елементів можна створити композицію в будь-якому стилі. Наприклад, варто додати трохи строгості за допомогою темних подушок з важкими пензликами та скляний столик до плетених крісел, так ви отримаєте оригінальний комплект в класичному стилі.

Головні плюси садових меблів з ротанга ховаються в перевагах матеріалу, з якого створюються окремі предмети обстановки. Ротанг невибагливий в експлуатації, тому вам не доведеться доглядати за такими меблями. Інші плюси цього дивного матеріалу:

1. Естетичність. Ротангове плетіння виглядає природно і стильно, тому такі меблі зберігає актуальність протягом багатьох років. Природний колір, цікаві рішення при плетінні, оригінальні форми - всі ці риси притаманні лише ротанговим виробам, тому, що тонкі та гнучкі прути з легкістю приймають будь-яку форму.

2. Практичність. Ротангові меблі не вимагає спеціального догляду, поверхня не вбирає забруднення або запахи, не потребує створення спеціальних умов для інтенсивної експлуатації. Єдина умова збереження плетених конструкцій цілої на тривалий час - захист від прямих променів сонця і дощу.

3. Міцність. Плетені меблі здатні витримати значну вагу, і якісні крісла з ротанга не потребують металевому каркасі. Завдяки цій особливості меблі має невелику вагу, її легко переміщати з місця на місце, і сама конструкція зберігає легкість і прозорість.

На цьому переваги садових меблів з ротанга не закінчуються, адже однією з переваг можна назвати статусність таких предметів обстановки. Якісні плетені меблі коштують недешево, і багато моделей створюються вручну, що робить їх ексклюзивними. Незвичайна композиція в саду з ротанга додасть елегантності загальному пейзажу і підкреслить гарний смак власників ділянки.

Як підібрати меблі з ротанга

Якщо ви ставите питанням, чим краще садові меблі з ротанга, ви вже за крок від того, щоб придбати такий комплект для своєї дачі. Плетені меблі вимагають уваги до дрібниць, тому варто продумати всю композицію. Наприклад, меблі з ротанга краще розташувати в зоні, яка буде закрита від прямих сонячних променів і інших негативних погодних впливів. Це дасть можливість милуватися садом в будь-яку погоду в приємній обстановці та продовжить термін експлуатації плетеного гарнітура. Ще одна рекомендація - поєднуйте ротанг з яскравими текстильними вставками. На диван або крісло можна кинути кілька барвистих подушок, які внесуть пожвавлення в загальну картину і допоможуть влаштуватися з максимальним комфортом на досить жорсткому ложі. Консультанти нашого магазину прекрасно розбираються в таких тонкощах і допоможуть підібрати оптимальне рішення для будь-якого саду.